Educamos Google Apps Moodle  

Postontzia

Agenda21

 

Batx2 Ikasketa plangintza

BATXILER 2. MAILA 2019-2020

GAI KOMUNAK EDOZEIN MODALITATEAN

    Gaztelania eta literatura II (3 ordu)
    Euskara eta literatura II (3 ordu)
    Lehenengo atzerriko hizkuntza II (Ingelesa) (3 ordu)
    Espainiako historia (4 ordu)
    Tutoretza (2 ordu)

MODALITATEA (Aukeratu)

ZIENTZIAK / CIENCIAS

Derrigorrezko ikasgaia:

Matematika II

 

Bi aukeratu:

Fisika (4 ordu)

Marrazketa Teknikoa II (4 ordu)

Kimika (4 ordu) Biologia (4 ordu)

 

Aukeratu bat (4 ordu):

Lur eta inguru zientziak

Lur eta Industria

Teknologia II

Analisi musikala II

Administrazio eta kudeaketaren prozesuak

Kimika

Fisika

Enpresaren ekonomia

Marrazketa Teknikoa II

Biologia

 

Aukeratu bat (3 ordu):

Bigarren atzerriko hizkuntza II: Frantsesa

Bigarren atzerriko hizkuntza II: Alemana

Psikologia

Informazioaren eta komunikazioaren teknologiak II

Musika eta dantzaren historia

 

GIZA eta GIZARTE ZIENTZIAK. Ibilbidea: Gizarte zientziak

Derrigorrezko ikasgaia :

Gizarte zientziei aplikatutako matematika II (4 ordu)

 

Bi aukeratu:

Geografia (4 ordu)

Enpresaren ekonomia (4 ordu)

Filosofiaren historia (4 ordu)

Artearen historia (4 ordu)

 

Aukeratu bat (4 ordu):

Analisi musikala II

Administrazio eta kudeaketaren prozesuak

Enpresaren ekonomia

Marrazketa Teknikoa II

Geografia

Filosofiaren historia

Artearen historia

 

Aukeratu bat (3 ordu):

Bigarren atzerriko hizkuntza II: Frantsesa

Bigarren atzerriko hizkuntza II: Alemana

Psikologia

Informazioaren eta komunikazioaren teknologiak II

Musika eta dantzaren historia

 

GIZA eta GIZARTE ZIENTZIAK. Ibilbidea: Giza zientziak

Derrigorrezko ikasgaia:

Latina II (4 ordu)

Bi aukeratu:

Geografia(4 ordu)

Filosofiaren historia (4 ordu)

Artearen historia (4 ordu)

 

Aukeratu bat (4 ordu):

Analisi musikala II

Administrazio eta kudeaketaren prozesuak

Enpresaren ekonomia

Marrazketa Teknikoa II

Geografia

Filosofiaren historia

Artearen historia

 

Aukeratu bat (3 ordu):

Bigarren atzerriko hizkuntza II: Frantsesa

Bigarren atzerriko hizkuntza II: Alemana

Psikologia

Informazioaren eta komunikazioaren teknologiak II

Musika eta dantzaren historia

 

ARTE BATXILERGOA

Derrigorrezko ikasgaiak :

Artearen Oinarriak II (4 ordu)

Diseinua ( 4 ordu)

Arte eszenikoak (4ordu)

 

Aukeratu bat (4 ordu):

Analisi musikala II

Ikus Entzunezko Kultura II

Enpresaren ekonomia

Marrazketa Artístikoa II

Filosofiaren historia

Artearen historia

Euskara