Educamos Google Apps Moodle  

Postontzia

Agenda21

 

2019-2020 Ikastolako lankideak / Trabajadores de la ikastola

ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  

ZUZENDARITZA TALDEA / EQUIPO DIRECTIVO

ORIENTABIDE SAILA

ADMINISTRAZIOKO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL

LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA

DBH / ESO

BATXILERGOA / BACHILLER

 

  ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  
         
    artezkaritza@olabide.com    
         
  GARAPEN TALDEA  
         
ZUZENDARI OROKORRA Ziortza Gil zgil@olabide.com 945 011965
         
         
HH GARAPEN TALDEA Itziar Zarate  hhzuzendaritza@olabide.com 945 011995
    Muskoa Sanchez    
    Rikardo Martinez    
         
LH GARAPEN TALDEA Mikel Abasolo lhzuzendaritza@olabide.com 945 011994
    Amagoia Eguiluz    
    Ander Markinez    
         
DBH-BATX GARAPEN TALDEA Amaia Gonzalez de Zarate dbhbatxzuzendaritza@olabide.com 945 019992
    Jon Emazabel  
    Jone Galparsoro  
    Itziar Bedia    
    Jose Luis Elordi    
    Marina Lobo    
         
  ORIENTABIDE SAILA / DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN  
         
AHOLKULARIA   Alazne Bengoetxea

abengoetxea@olabide.com

 
         
ORIENTATZAILEA   Izar Mendia imendia@olabide.com  
         
PTak   Ione Odriozola jodriozola@olabide.com  
    Jon Aguirre jaguirre@olabide.com  
    Estibaliz Orcasitas eorcasitas@olabide.com  
         
LAGUNTZAILEAK   Jessica Córdoba jcordoba@olabide.com  
    Nagore Cid ncid@olabide.com  
    Zuriñe García zgarcia@olabide.com  
    Zuriñe Eguiluz zeguiluz@olabide.com  
         
         
         
         
  ADMINISTRAZIO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS  
         
ATEZAINA Garbiñe Fernandez fotokopiak@olabide.com 945 011997
MANTENUA Asier Ferrero aferrero@olabide.com 945 011966
       
IDAZKARITZA Aitor Bilbao abilbao@olabide.com 945 011967
  Izaskun Urruela iurruela@olabide.com 945 011964
  Izaskun Aisa iaisa@olabide.com 945 011963
  Elixabet Ugarte eliugarte@olabide.com 945 011965
         
         
IKT     ikt@olabide.com 945 011973
    Iñigo Salbidea

isalbidea@olabide.com

 
    Jokin Zengotitabengoa jzengotitabengoa@olabide.com  
    Milena Uralde muralde@olabide.com  
         
         
JANTOKIA     jantoki@olabide.com 945 011969
         
GARRAIOA     garraioa@olabide.com 945 011964
    Begoña Irazola    
    Raquel Fernández    
    Ana María Álvarez    
    Mª Carmen Olmos    
    Mª Pilar Guerenabarrena    
    Ander Aberasturi    
    Iratxe Martín    
    Agurtzane Tapia    
    Yolanda Encinas    
    Alazne Muruamendiaraz    
         
GARBIKETA       945 011997
    Ainhoa García de Acilu    
    Eneko Ugarte    
    Mª Jose Fernández    
    Ana Fernández    
    Raquel Manchola    
    Mª Cruz Garin    
    Mª Pilar Vazquez    
    Estitxu Cobo    
    Arantza San Pedro    
         
         
         
  HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL Irakasle gela: 945 011975
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 19-20 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
HH 3.A Xabier Alonso xalonso@olabide.com Ainhoa Fernandez de Labastida guraso_hh3a@olabide.com
HH 3.B Saioa Molina smolina@olabide.com Susana Garcia Ares guraso_hh3b@olabide.com
HH 3.D Ana Bardeci / Garazi Castaño

abardeci@olabide.com

garazic@olabide.com

Igor Esclarin guraso_hh3d@olabide.com
HH 3.E Blanca Garcia bgarcia@olabide.com Xabi Arca guraso_hh3e@olabide.com
         

HH 4. A

Izaskun Elkoroiribe / Alazne Gallaga

ielkoroiribe@olabide.com

agallaga@olabide.com

Ania Vega guraso_hh4a@olabide.com
HH 4.B

Amaia Sanchez

asanchez@olabide.com

Karolina Pokorny guraso_hh4b@olabide.com
HH 4.D

Itziar Aizpurua

iaizpurua@olabide.com Elena Frejo guraso_hh4d@olabide.com
HH 4.E Zigor Quintanilla

zquintanilla@olabide.com

Paco Gonzalez guraso_hh4e@olabide.com
HH 5.A Nerea Arrizabalaga narrizabalaga@olabide.com Leire Icaya guraso_hh5a@olabide.com
HH 5.B Ibabe Mtz de Aramaiona

imartinez@olabide.com

Iratxe Guridi guraso_hh5b@olabide.com
HH 5.D Virginia Rada vrada@olabide.com Maria Pilar Alvarez guraso_hh5d@olabide.com
HH 5.E Amaia Beltran de Otalora

abeltran@olabide.com

Izaskun Beitia guraso_hh5e@olabide.com
HH 6.A Maialen Ayastuy

mayastuy@olabide.com

Amaia Fernandez guraso_hh6a@olabide.com
HH 6.B Izaskun Moscoso / Lur Romano

imoscoso@olabide.com

lromano@olabide.com

Iñaki Garmendia guraso_hh6b@olabide.com
HH 6.D Nagore Artzeniega

nartzeniega@olabide.com

Edurne Ros guraso_hh6d@olabide.com
HH 6.E Mikel Lagunilla

mlagunilla@olabide.com

Maitane Zubiaurre guraso_hh6e@olabide.com
         
GELA LAGUNTZAILEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
HH3 Ibaia Maortua imaortua@olabide.com    
HH3 Leire Azkarraga lazkarraga@olabide.com    
HH3 Nahia San Miguel nsanmiguel@olabide.com    
HH3 Eneritz Gardoki egardoki@olabide.com        
         
         
         
         
         
         
IRAKASGAIA HH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
         
Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com    
Ingelesa Ane Karetxe

akaretxe@olabide.com

   
         
         
         
  LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA Irakasle gela: 945 011976
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 19-20 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
LH 1.A

Nuria Almazan

nalmazan@olabide.com

Leyre Berroci guraso_lh1a@olabide.com
LH 1.B

Eli Aguirre

eagirre@olabide.com

Erlantz Lopez de Sabando guraso_lh1b@olabide.com
LH 1.D

Pablo Muñoz

pablom@olabide.com

Itziar Ruiz de Oña guraso_lh1d@olabide.com
LH 1.E

Nerea Viana

nviana@olabide.com

Nagore Ceberio guraso_lh1e@olabide.com
LH 2.A Koldo Akizu

kakizu@olabide.com

Sonia Fernandez guraso_lh2a@olabide.com
LH 2.B

Amagoia Eguiluz

aeguiluz@olabide.com

Maider Uriarte guraso_lh2b@olabide.com
LH 2.D

Nora Vazquez

nvazquez@olabide.com

Sonia Enrique guraso_lh2d@olabide.com
LH 2.E Zuriñe Gonzalez

zgonzalez@olabide.com

Miren Basaguren guraso_lh2e@olabide.com
LH 3.A

Joseba Martinez / Mikel Abasolo

jmartinez@olabide.com

mabasolo@olabide.com

Hector Perez de Villarreal guraso_lh3a@olabide.com
LH 3.B

Leti Cuevas

lcuevas@olabide.com

Nuria Fernandez guraso_lh3b@olabide.com
LH 3.D

Ibon Portularrume

iportu@olabide.com

Gorka Urdangarin guraso_lh3d@olabide.com
LH 3.E

Miren Abarisketa / Aitana Urraca

mabarisketa@olabide.com

aurraca@olabide.com

Raquel Crespo guraso_lh3e@olabide.com
LH 4.A

Jone Fernandez / Josu Saez de Lubiano

jfernandez@olabide.com

jslubiano@olabide.com

Pablo Ortiz de Zarate guraso_lh4a@olabide.com
LH 4.B

Oihane Uriarte

ouriarte@olabide.com

Rafael Ruiz guraso_lh4b@olabide.com
LH 4.D

Zuriñe Saez

zsaez@olabide.com

Lander Jurado guraso_lh4d@olabide.com
LH 4.E Iratxe Bilbao

ibilbao@olabide.com

Albina Ayupoba guraso_lh4e@olabide.com
LH 5.A Sarah Davison

sdavison@olabide.com

Iratxe Anzuola guraso_lh5a@olabide.com
LH 5.B

Arrate Arrillaga

aarrillaga@olabide.com

Irantzu Chinchetru guraso_lh5b@olabide.com
LH 5.D

Julene Lapatza-Gortazar

Jlapatza-gortazar@olabide.com

Marta Bajo guraso_lh5d@olabide.com
LH 5.E

Lourdes Herrero

lherrero@olabide.com

Jon Miranda guraso_lh5e@olabide.com
LH 6.A Espe Iturbe

eiturbe@olabide.com

Roberto Fdz de Landa guraso_lh6a@olabide.com
LH 6.B Arantza Iriondo / Ane Ortiz de Urbina

airiondo@olabide.com

aortiz@olabide.com

Jose Luis Elizondo guraso_lh6b@olabide.com
LH 6.D Miren Juantorena

mjuantorena@olabide.com

Idoia Elizondo guraso_lh6d@olabide.com
LH 6.E Asier Ruiz de Viñaspre

arvinaspre@olabide.com

Iñigo Cristobal guraso_lh6e@olabide.com
         
IRAKASGAIA LH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
Science Josu Sanchez

jsanchez@olabide.com

   
Ingelesa Ane Ortiz de Urbina

aortiz@olabide.com

   
Ingelesa Idoia Azurmendi

iazurmendi@olabide.com

   
Ingelesa Itziar Benavent

ibenavent@olabide.com

   
Ingelesa Ane Karetxe

akaretxe@olabide.com

   
Musika Josune Barandiaran jbarandiaran@olabide.com

 

 
Gorputz Hezkuntza

Joseba Larrañaga

Aitor Lucas

jlarra@olabide.com

alucas@olabide.com

   
Gorputz Hezkuntza Mikel Abasolo jmartinez@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Ander Marquinez amarquinez@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Joseba Martinez jmartinez@olabide.com    
         
  DBH / ESO  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 19-20 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
DBH 1.A

Idoia Villasante

ivillasante@olabide.com

David Simo guraso_dbh1a@olabide.com
DBH 1.B

Estibalitz Breñas

estibalitzb@olabide.com

Lorena Llana guraso_dbh1b@olabide.com
DBH 1.D

Zorione Urrutia

zurrutia@olabide.com Mikel Arrue guraso_dbh1d@olabide.com
DBH 1.E

Ainhoa Elordi

aelordi@olabide.com

Amaia Ibarraran guraso_dbh1e@olabide.com
DBH 2.A

Leire Elizagarai

lelizagarai@olabide.com

Gonzalo Laespada guraso_dbh2a@olabide.com
DBH 2.B

Agurtzane Legazpia

alegazpia@olabide.com

Ibon Martin guraso_dbh2b@olabide.com
DBH 2.D

Eneko Llinas

ellinas@olabide.com

Manuel Lopez guraso_dbh2d@olabide.com
DBH 2.E

Maika Zelaia

mzelaia@olabide.com

Lucia Seco guraso_dbh2e@olabide.com
DBH 3.A

Beatriz Erquicia

berquicia@olabide.com Sonia Belen Acosta guraso_dbh3a@olabide.com
DBH 3.B

Erika Berganzo

eberganzo@olabide.com

Luis Cesar Vicente guraso_dbh3b@olabide.com
DBH 3.D Gentzane Martin

gmartin@olabide.com

David Lopez de Pariza guraso_dbh3d@olabide.com
DBH 3.E

Nagore Arizmendiarrieta

narizmendiarrieta@olabide.com Angel Tejedor guraso_dbh3e@olabide.com
DBH 4.A

Silvino Baigorri

sbaigorri@olabide.com

Lucia Santamaria guraso_dbh4a@olabide.com
DBH 4.B Ander Ugarte augarte@olabide.com Aitor Otaola guraso_dbh4b@olabide.com
DBH 4.D Zuriñe Marin

zmarin@olabide.com

Itziar Fernandez guraso_dbh4d@olabide.com
DBH 4.E Joxean Zubeldia jzubeldia@olabide.com Monika Fernandez guraso_dbh4e@olabide.com
         
  BATXILERRA / BACHILLER  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 19-20 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
BATX 1.A Mª Carmen Bejarano

mcbejarano@olabide.com

Cristina Ruiz de Apodaka guraso_batx1a@olabide.com
BATX 1.B

Angosto Urretabizkaia

aurretabizkaia@olabide.com

Jesus Gonzalo guraso_batx1b@olabide.com
BATX 1.D

Arantxa González / Maialen Ijurra

agonzalez@olabide.com

mijurra@olabide.com

Ana Isabel Cuadrado guraso_batx1d@olabide.com
BATX 2.A

Pilar Astaburuaga

pastaburuaga@olabide.com

Jesus Hernandez guraso_batx2a@olabide.com
BATX 2.B

Arantza Oiarbide

aoiarbide@olabide.com

Maria Celeste Galdo guraso_batx2b@olabide.com
BATX 2.D

Xabin Maiz

xmaiz@olabide.com

Zuriñe Itxaso Gil guraso_batx2d@olabide.com
       
IRAKASGAIA DBH eta BATXILER BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA GURASO ORDUA TELEFONO ORDUA
EUSKARA            
  Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com    
  Mª Jesus Gonzalez mjgonzalez@olabide.com    
  Agurtzane Legazpia alegazpia@olabide.com    
  Arantxa Gonzalez agonzalez@olabide.com    
  Maialen Ijurra mijurra@olabide.com    
   

 

   
GAZTELANIA- LITERATURA         
  Mª Jesus Albeniz / Julen Lopez

mjalbeniz@olabide.com

jlopez@olabide.com

   
  Pilar Astaburuaga pastaburuaga@olabide.com    
  Itziar Bedia ibedia@olabide.com    
  Amaia Glz de Zarate agzarate@olabide.com    
  Leire Elizagarai lelizagarai@olabide.com    
         
ATZERRIKO HIZKUNTZAK - LENGUAS EXTRANJERAS    
  Edurne Careaga ecareaga@olabide.com    
  Zorione Urrutia zurrutia@olabide.com    
  Zuriñe Marin zmarin@olabide.com    
  Arantza Oiarbide aoiarbide@olabide.com    
  Amaia Prior aprior@olabide.com    
  Angosto Urretabizkaia aurretabizkaia@olabide.com    
  Zoraima Martinez de Pison zmpison@olabide.com    
  Natalia Urabayen nurabayen@olabide.com    
         
MATEMATIKA           
  Iñaki Arriola iarriola@olabide.com    
  Mª Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com    
  Koldo Murua kmurua@olabide.com    
  Aritz Campos

acampos@olabide.com

   
  Maika Zelaia mzelaia@olabide.com    
  Ainhoa Gonzalez de Galdeano aggaldeano@olabide.com    
  Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com    
         
NATUR ZIENTZIAK          
  Joseba Unzalu junzalu@olabide.com    
  Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com    
  Xabier Glz. de San Roman xgsroman@olabide.com    
  Nagore Arizmendiarreta narizmendiarrieta@olabide.com    
  Iñigo Salbidea  (945011973) isalbidea@olabide.com    
  Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com    
  Silvia Merlo smerlo@olabide.com    
  Amaia Agirrezabal aaguirrezabal@olabide.com    
  Eneko Llinás ellinas@olabide.com    
         
TEKNO, PLASTIKA, MUSIKA, PSIKO, ARTE ESZENIKOA      
  Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com    
  Gentzane Martin gmartin@olabide.com    
  Idoia Villasante ivillasante@olabide.com    
  Ainhoa Elordi aelordi@olabide.com    
         
         
GORPUTZ HEZKUNTZA      
  Silvino Baigorri sbaigorri@olabide.com    
 

Marina Lobo

mlobo@olabide.com

   
  Erika Berganzo eberganzo@olabide.com    
         
GIZARTE ZIENTZIAK      
  Marta Arana marana@olabide.com    
  Jone Galparsoro jgalparsoro@olabide.com    
  Jon Emazabel jemazabel@olabide.com    
  Oihana Amescua oamescua@olabide.com    
  Joxean Zubeldia jzubeldia@olabide.com    
  Xabin Maiz xmaiz@olabide.com    
  Aitziber Itxisoa aitxisoa@olabide.com    
  Ander Ugarte augarte@olabide.com    
  Estibalitz Breñas estibalitzb@olabide.com    
  David Lombide dlombide@olabide.com