Educamos Google Apps Moodle  

Postontzia

Agenda21

 

2020-2021 Ikastolako lankideak / Trabajadores de la ikastola

ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  

ZUZENDARITZA TALDEA / EQUIPO DIRECTIVO

ORIENTABIDE SAILA

ADMINISTRAZIOKO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL

LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA

DBH / ESO

BATXILERGOA / BACHILLER

 

  ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  
         
    artezkaritza@olabide.com    
         
  GARAPEN TALDEA  
         
ZUZENDARI OROKORRA Ziortza Gil zgil@olabide.com 945 011965
         
         
HH GARAPEN TALDEA Itziar Zarate  hhzuzendaritza@olabide.com 945 011995
    Muskoa Sanchez    
    Rikardo Martinez    
         
LH GARAPEN TALDEA Mikel Abasolo lhzuzendaritza@olabide.com 945 011994
    Amagoia Eguiluz    
    Ander Markinez    
         
DBH-BATX GARAPEN TALDEA Amaia Gonzalez de Zarate dbhbatxzuzendaritza@olabide.com 945 019992
    Jone Galparsoro  
    Jose Luis Elordi    
    Marina Lobo    
    Iñigo Salbidea    
    Izaskun Aisa    
         
  ORIENTABIDE SAILA / DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN  
         
AHOLKULARIA   Alazne Bengoetxea

abengoetxea@olabide.com

 
         
ORIENTATZAILEA   Izar Mendia imendia@olabide.com  
         
PTak   Ione Odriozola jodriozola@olabide.com  
    Jon Aguirre jaguirre@olabide.com  
    Estibaliz Orcasitas eorcasitas@olabide.com  
         
LAGUNTZAILEAK   Jessica Córdoba jcordoba@olabide.com  
    Nagore Cid ncid@olabide.com  
    Zuriñe García zgarcia@olabide.com  
    Zuriñe Eguiluz zeguiluz@olabide.com  
         
         
         
         
  ADMINISTRAZIO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS  
         
ATEZAINA Garbiñe Fernandez fotokopiak@olabide.com 945 011997
MANTENUA Asier Ferrero aferrero@olabide.com 945 011966
       
IDAZKARITZA Aitor Bilbao abilbao@olabide.com 945 011967
  Izaskun Urruela iurruela@olabide.com 945 011964
  Izaskun Aisa iaisa@olabide.com 945 011963
  Elixabet Ugarte eliugarte@olabide.com 945 011965
    Asier Aizpurua aaizpurua@olabide.com 945 011963
         
IKT     ikt@olabide.com 945 011973
    Iñigo Salbidea

isalbidea@olabide.com

 
    Jokin Zengotitabengoa jzengotitabengoa@olabide.com  
    Milena Uralde muralde@olabide.com  
         
         
JANTOKIA     jantoki@olabide.com 945 011969
         
GARRAIOA     garraioa@olabide.com 945 011964
    Begoña Irazola    
    Ana María Álvarez    
    Mª Carmen Olmos    
    Mª Pilar Guerenabarrena    
    Ander Aberasturi    
    Iratxe Martín    
    Agurtzane Tapia    
    Yolanda Encinas    
    Alazne Muruamendiaraz    
    Eider Molina    
    Maite García de Amezaga    
         
         
GARBIKETA       945 011997
    Ainhoa García de Acilu    
    Eneko Ugarte    
    Mª Jose Fernández    
    Ana Fernández    
    Raquel Manchola    
    Mª Cruz Garin    
    Mª Pilar Vazquez    
    Estitxu Cobo    
    Cristina Mata    
    Cristina Viana    
         
         
  HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL Irakasle gela: 945 011975
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 20-21 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
HH 2 urte A Nagore Artzeniega nartzeniega@olabide.com   guraso_hh3a@olabide.com
HH 2 urte B Lur Romano lromano@olabide.com   guraso_hh3b@olabide.com
HH 2 urte D Ana Bardeci / Ania López

abardeci@olabide.com

alopez@olabide.com

  guraso_hh3d@olabide.com
HH 2 urte E Maialen Ayastuy mayastuy@olabide.com   guraso_hh3e@olabide.com
HH 2 urte F Izaskun Moscoso imoscoso@olabide.com    
         

HH 3 urte A

Xabier Alonso

xalonso@olabide.com   guraso_hh4a@olabide.com
HH 3 urte B Saioa Molina / Ane Karetxe

smolina@olabide.com

akaretxe@olabide.com

  guraso_hh4b@olabide.com

HH 3 urte D

Mikel Lagunilla / Garazi Castaño

mlagunilla@olabide.com

garazic@olabide.com

  guraso_hh4d@olabide.com
HH 3 urte E Blanca García

bgarcia@olabide.com

  guraso_hh4e@olabide.com
HH 4 urte A Izaskun Elkoroiribe ielkoroiribe@olabide.com   guraso_hh5a@olabide.com
HH 4 urte B Amaia Sánchez

asanchez@olabide.com

  guraso_hh5b@olabide.com
HH 4 urte D Itziar Aizpurua

iaizpurua@olabide.com

  guraso_hh5d@olabide.com
HH 4 urte E Zigor Quintanilla

zquintanilla@olabide.com

  guraso_hh5e@olabide.com
HH 5 urte A Nerea Arrizabalaga

narrizabalaga@olabide.com

  guraso_hh6a@olabide.com
HH 5 urte B Ibabe Mtz Aramaiona imartinez@olabide.com   guraso_hh6b@olabide.com
HH 5 urte D Virginia Rada vrada@olabide.com   guraso_hh6d@olabide.com
HH 5 urte E Amaia Beltran de Otalora

abeltran@olabide.com

  guraso_hh6e@olabide.com
         
GELA LAGUNTZAILEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
HH3 Ibaia Maortua imaortua@olabide.com    
HH3 June Romero jromero@olabide.com    
HH3 Nahia San Miguel nsanmiguel@olabide.com    
HH3 Eneritz Gardoki egardoki@olabide.com        
HH3 Andrea Gerbolés agerboles@olabide.com    
         
         
         
         
         
IRAKASGAIA HH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
         
Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com    
Ingelesa Izaskun Moscoso

imoscoso@olabide.com

   
         
         
         
  LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA Irakasle gela: 945 011976
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 20-21 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
LH 1.A

Koldo Akizu

kakizu@olabide.com

  guraso_lh1a@olabide.com
LH 1.B

Amagoia Eguiluz

aeguiluz@olabide.com

  guraso_lh1b@olabide.com
LH 1.D

Zuriñe Gonzalez

zgonzalez@olabide.com

  guraso_lh1d@olabide.com
LH 1.E

Nora Vazquez

nvazquez@olabide.com

  guraso_lh1e@olabide.com
LH 2.A Nuria Almazan

nalmazan@olabide.com

  guraso_lh2a@olabide.com
LH 2.B

Eli Aguirre / Elisabete Escobosa

eagirre@olabide.com

eescobosa@olabide.com

  guraso_lh2b@olabide.com
LH 2.D

Pablo Muñoz

pablom@olabide.com

  guraso_lh2d@olabide.com
LH 2.E

Nerea Viana

nviana@olabide.com

  guraso_lh2e@olabide.com
LH 3.A

Iratxe Bilbao

ibilbao@olabide.com

  guraso_lh3a@olabide.com
LH 3.B

Oihane Uriarte

ouriarte@olabide.com

  guraso_lh3b@olabide.com
LH 3.D

Zuriñe Saez

zsaez@olabide.com

  guraso_lh3d@olabide.com
LH 3.E

Jone Fernandez

jfernandez@olabide.com

  guraso_lh3e@olabide.com
LH 4.A

Joseba Martinez

jmartinez@olabide.com

  guraso_lh4a@olabide.com
LH 4.B

Leti Cuevas / Josu Saez de Lubiano

lcuevas@olabide.com

jslubiano@olabide.com

  guraso_lh4b@olabide.com
LH 4.D

Ibon Portularrume

iportu@olabide.com

  guraso_lh4d@olabide.com
LH 4.E Miren Abarisketa / Aitana Urraca

mabarisketa@olabide.com

aurraca@olabide.com

  guraso_lh4e@olabide.com
LH 5.A

Ane Ortiz de Urbina

aortiz@olabide.com

  guraso_lh5a@olabide.com
LH 5.B

Asier Ruiz de Viñaspre

arvinaspre@olabide.com

  guraso_lh5b@olabide.com
LH 5.D

Espe Iturbe

eiturbe@olabide.com

  guraso_lh5d@olabide.com
LH 5.E

Arantza Iriondo

airiondo@olabide.com

  guraso_lh5e@olabide.com
LH 6.A Sarah Davison

sdavison@olabide.com

  guraso_lh6a@olabide.com
LH 6.B  Arrate Arrillaga

aarrillaga@olabide.com

  guraso_lh6b@olabide.com
LH 6.D Julene Lapatza-Gortazar / Javier Bejarano

Jlapatza-gortazar@olabide.com

jbejarano@olabide.com

  guraso_lh6d@olabide.com
LH 6.E Lourdes Herrero

lherrero@olabide.com

  guraso_lh6e@olabide.com
         
IRAKASGAIA LH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
Science Josu Sanchez

jsanchez@olabide.com

   
Ingelesa Mikel Maiz

mmaiz@olabide.com

   
Ingelesa Idoia Azurmendi

iazurmendi@olabide.com

   
Musika Josune Barandiaran jbarandiaran@olabide.com

 

 
Gorputz Hezkuntza

Joseba Larrañaga / Aitor Lucas

jlarra@olabide.com

alucas@olabide.com

   
Gorputz Hezkuntza Mikel Abasolo mabasolo@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Ander Marquinez amarquinez@olabide.com    
         
         
  DBH / ESO  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 20-21 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
DBH 1.A

Amaia Prior

aprior@olabide.com

  guraso_dbh1a@olabide.com
DBH 1.B

Eneko Llinas

ellinas@olabide.com

  guraso_dbh1b@olabide.com
DBH 1.D

Beatriz Erquicia / Markel Uriarte

berquicia@olabide.com

muriarte@olabide.com

  guraso_dbh1d@olabide.com
DBH 1.E

Itziar Bedia

ibedia@olabide.com   guraso_dbh1e@olabide.com
DBH 2.A

Idoia Villasante

ivillasante@olabide.com

  guraso_dbh2a@olabide.com
DBH 2.B

Estibalitz Breñas

estibalitzb@olabide.com

  guraso_dbh2b@olabide.com
DBH 2.D

Eneko Llinas

ellinas@olabide.com

  guraso_dbh2d@olabide.com
DBH 2.E

Zorione Urrutia

zurrutia@olabide.com   guraso_dbh2e@olabide.com
DBH 3.A

Leire Elizagarai

lelizagarai@olabide.com   guraso_dbh3a@olabide.com
DBH 3.B

Ainhoa Glez. Galdeano

aggaldeano@olabide.com   guraso_dbh3b@olabide.com
DBH 3.D Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com   guraso_dbh3d@olabide.com
DBH 3.E

Jon Emazabel

jemazabel@olabide.com   guraso_dbh3e@olabide.com
DBH 4.A

Ander Ugarte

augarte@olabide.com   guraso_dbh4a@olabide.com
DBH 4.B Erika Berganzo eberganzo@olabide.com   guraso_dbh4b@olabide.com
DBH 4.D Pilar Astaburuaga

pastaburuaga@olabide.com

  guraso_dbh4d@olabide.com
DBH 4.E Zuriñe Marin jzubeldia@olabide.com   guraso_dbh4e@olabide.com
         
  BATXILERRA / BACHILLER  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 20-21 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
BATX 1.A Marije Albeniz malbeniz@olabide.com   guraso_batx1a@olabide.com
BATX 1.B

Arantxa González

agonzalez@olabide.com

  guraso_batx1b@olabide.com
BATX 1.D

Silvino Baigorri

sbaigorri@olabide.com

  guraso_batx1d@olabide.com
BATX 2.A

Mª Carmen Bejarano

mcbejarano@olabide.com   guraso_batx2a@olabide.com
BATX 2.B

Angosto Urretabizkaia

aurretabizkaia@olabide.com

  guraso_batx2b@olabide.com
BATX 2.D

Zorione Urrutia

zurrutia@olabide.com

  guraso_batx2d@olabide.com
       
IRAKASGAIA DBH eta BATXILER BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA GURASO ORDUA TELEFONO ORDUA
EUSKARA            
  Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com

 

ASTEAZKENA  11:15-12:05

 

Mª Jesus Gonzalez /

Leire Vega

mjgonzalez@olabide.com

lvega@olabide.com

 

ASTEAZKENA  11:15-12:05

  Agurtzane Legazpia alegazpia@olabide.com

 

ASTEAZKENA 11:15-12:05

 

Arantxa Gonzalez

agonzalez@olabide.com

 

ASTELEHENA  8:15-9:10

  Zuriñe Marin zmarin@olabide.com    
   

 

   
GAZTELANIA- LITERATURA         
  Mª Jesus Albeniz

mjalbeniz@olabide.com

 

 
  Pilar Astaburuaga pastaburuaga@olabide.com

 

 
  Itziar Bedia ibedia@olabide.com

 

 
 

Amaia Glz de Zarate /

Pantxika Pena

agzarate@olabide.com

ppena@olabide.com

 

 
  Leire Elizagarai lelizagarai@olabide.com    
         
ATZERRIKO HIZKUNTZAK - LENGUAS EXTRANJERAS    
  Edurne Careaga ecareaga@olabide.com    
  Zorione Urrutia zurrutia@olabide.com    
  Arantza Oiarbide aoiarbide@olabide.com    
  Amaia Prior aprior@olabide.com    
  Angosto Urretabizkaia aurretabizkaia@olabide.com    
  Zoraima Martinez de Pison / Natalia Urabayen

zmpison@olabide.com

nurabayen@olabide.com

   
  Jon Ander Torre jatorre@olabide.com    
         
MATEMATIKA           
  Iñaki Arriola iarriola@olabide.com    
  Mª Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com    
  Koldo Murua kmurua@olabide.com    
  Aritz Campos

acampos@olabide.com

   
  Maika Zelaia mzelaia@olabide.com    
  Ainhoa Gonzalez de Galdeano aggaldeano@olabide.com    
  Beatriz Erquicia / Markel Uriarte

berquicia@olabide.com

muriarte@olabide.com

   
         
NATUR ZIENTZIAK          
  Joseba Unzalu junzalu@olabide.com    
  Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com    
  Xabier Glz. de San Roman xgsroman@olabide.com    
  Nagore Arizmendiarreta narizmendiarrieta@olabide.com    
  Iñigo Salbidea  (945011973) isalbidea@olabide.com    
  Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com    
  Silvia Merlo smerlo@olabide.com    
  Amaia Agirrezabal aaguirrezabal@olabide.com    
  Eneko Llinás ellinas@olabide.com    
         
TEKNO, PLASTIKA, MUSIKA, PSIKO, ARTE ESZENIKOA      
  Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com    
  Gentzane Martin gmartin@olabide.com    
  Idoia Villasante ivillasante@olabide.com    
  Ainhoa Elordi aelordi@olabide.com    
         
         
GORPUTZ HEZKUNTZA      
  Silvino Baigorri sbaigorri@olabide.com    
 

Marina Lobo

mlobo@olabide.com

   
  Erika Berganzo eberganzo@olabide.com    
         
GIZARTE ZIENTZIAK      
  Marta Arana marana@olabide.com    
  Jone Galparsoro jgalparsoro@olabide.com    
  Jon Emazabel jemazabel@olabide.com    
  Oihana Amescua oamescua@olabide.com    
  Joxean Zubeldia jzubeldia@olabide.com    
  Xabin Maiz xmaiz@olabide.com    
  Aitziber Itxisoa aitxisoa@olabide.com    
  Ander Ugarte augarte@olabide.com    
  Estibalitz Breñas estibalitzb@olabide.com