Educamos Google Apps Moodle  

Postontzia

Agenda21

 

2018 - 2019 Ikastolako lankideak / Trabajadores de la ikastola

ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  

ZUZENDARITZA TALDEA / EQUIPO DIRECTIVO

ORIENTABIDE SAILA

ADMINISTRAZIOKO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL

LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA

DBH / ESO

BATXILERGOA / BACHILLER

 

  ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  
         
    artezkaritza@olabide.com    
         
  GARAPEN TALDEA  
         
ZUZENDARI OROKORRA Ziortza Gil zgil@olabide.com 945 011965
         
         
HH GARAPEN TALDEA Itziar Zarate  hhzuzendaritza@olabide.com 945 011995
    Muskoa Sanchez    
    Rikardo Martinez    
         
LH GARAPEN TALDEA Mikel Abasolo lhzuzendaritza@olabide.com 945 011994
    Joseba Martinez    
    Amagoia Eguiluz    
         
DBH-BATX GARAPEN TALDEA Amaia Gonzalez de Zarate dbhbatxzuzendaritza@olabide.com 945 019992
    Jon Emazabel  
    Jone Galparsoro  
    Itziar Bedia    
         
         
         
  ORIENTABIDE SAILA / DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN  
         
AHOLKULARIA   Alazne Bengoetxea

abengoetxea@olabide.com

 
         
ORIENTATZAILEA   Izar Mendia imendia@olabide.com  
         
PTak   Ione Odriozola jodriozola@olabide.com  
    Jon Aguirre jaguirre@olabide.com  
    Estibaliz Orcasitas eorcasitas@olabide.com  
         
LAGUNTZAILEAK   Jessica Córdoba jcordoba@olabide.com  
    Nagore Cid ncid@olabide.com  
    Zuriñe García zgarcia@olabide.com  
    Zuriñe Eguiluz zeguiluz@olabide.com  
         
         
         
         
  ADMINISTRAZIO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS  
         
ATEZAINA Garbiñe Fernandez fotokopiak@olabide.com 945 011997
MANTENUA Asier Ferrero aferrero@olabide.com 945 011966
       
IDAZKARITZA Aitor Bilbao abilbao@olabide.com 945 011967
  Izaskun Urruela iurruela@olabide.com 945 011964
  Izaskun Aisa iaisa@olabide.com 945 011963
  Elixabet Ugarte eliugarte@olabide.com 945 011965
         
         
IKT     ikt@olabide.com 945 011973
    Iñigo Salbidea

isalbidea@olabide.com

 
    Jokin Zengotitabengoa jzengotitabengoa@olabide.com  
    Milena Uralde muralde@olabide.com  
         
         
JANTOKIA     jantoki@olabide.com 945 011969
         
GARRAIOA     garraioa@olabide.com 945 011964
    Begoña Irazola    
    Raquel Fernández    
    Ana María Álvarez    
    Mª Carmen Olmos    
    Mª Pilar Guerenabarrena    
    Ander Aberasturi    
    Amaia Gallardo    
    Iratxe Martín    
    Ion Fernández de Zañartu    
         
GARBIKETA       945 011997
    Ainhoa García de Acilu    
    Eneko Ugarte    
    Mª Jose Fernández    
    Ana Fernández    
    Raquel Manchola    
    Mª Cruz Garin    
    Mª Pilar Vazquez    
    Estitxu Cobo    
    Tere Cid    
    Lucas Palacios    
         
         
  HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL Irakasle gela: 945 011975
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 18-19 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
HH 3.A Xabier Alonso xalonso@olabide.com Ania Ibisate guraso_hh3a@olabide.com
HH 3.B Saioa Molina smolina@olabide.com Askoa Ibisate guraso_hh3b@olabide.com
HH 3.D Amaia Sanchez asanchez@olabide.com Amaia San Martín guraso_hh3d@olabide.com
HH 3.E Ana Bardeci abardeci@olabide.com Joana Aduriz guraso_hh3e@olabide.com
HH 3.F Garazi Castaño garazic@olabide.com Veronica Charneka guraso_hh3f@olabide.com
HH 4.A Nerea Arrizabalaga / Muskoa Sanchez

narrizabalaga@olabide.com

msanchez@olabide.com

Olatz Isasi-isasmendi guraso_hh4a@olabide.com
HH 4.B

Ibabe Mtz de Aramaiona / Ane Karetxe

imartinez@olabide.com

akaretxe@olabide.com

Estibaliz de la Cal guraso_hh4b@olabide.com
HH 4.D

Ianire Abendivar / Itziar Zarate

iabendivar@olabide.com

izarate@olabide.com

Janire Cantabrana guraso_hh4d@olabide.com
HH 4.E

Amaia Beltran de Otalora /

Eva Vara

abeltran@olabide.com

evara@olabide.com

Amaia Muguida guraso_hh4e@olabide.com
HH 5.A Maialen Ayastuy mayastuy@olabide.com Jesús Cantero guraso_hh5a@olabide.com
HH 5.B Izaskun Moscoso / Lur Romano

imoscoso@olabide.com

lromano@olabide.com

Iker López guraso_hh5b@olabide.com
HH 5.D Nagore Artzeniega nartzeniega@olabide.com Aitziber Villasante guraso_hh5d@olabide.com
HH 5.E Mikel Lagunilla / Ania Lopez

mlagunilla@olabide.com

alopez@olabide.com

Eduardo Marco guraso_hh5e@olabide.com
HH 6.A Itziar Aizpurua / Rikardo Martinez

iaizpurua@olabide.com

rmartinez@olabide.com

Sergio Lires guraso_hh6a@olabide.com
HH 6.B Virginia Rada vrada@olabide.com Laura Alvarez de Arcaya   guraso_hh6b@olabide.com
HH 6.D Zigor Quintanilla

zquintanilla@olabide.com

Miren Galdos guraso_hh6d@olabide.com
HH 6.E Izaskun Elkoroiribe

ielkoroiribe@olabide.com

Ainhoa Berasaluze guraso_hh6e@olabide.com
         
GELA LAGUNTZAILEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
HH3 Ibaia Maortua imaortua@olabide.com    
HH3 Leire Azkarraga lazkarraga@olabide.com    
HH3 Nahia San Miguel nsanmiguel@olabide.com    
HH3 Sara Cristobal scristobal@olabide.com    
HH3 Itziar Azkoaga iazkoaga@olabide.com    
HH3 M Jose Etxebarria mjetxebarria@olabide.com    
HH3 Eneritz Gardoki egardoki@olabide.com    
         
         
         
IRAKASGAIA HH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
         
Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com    
Ingelesa Amaia Barredo

abarredo@olabide.com

   
Psikomotrizitatea Blanca Garcia bgarcia@olabide.com    
         
         
  LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA Irakasle gela: 945 011976
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 18-19 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
LH 1.A Koldo Akizu

kakizu@olabide.com

Sonia Fernandez guraso_lh1a@olabide.com
LH 1.B Amagoia Eguiluz

aeguiluz@olabide.com

Maider Uriarte guraso_lh1b@olabide.com
LH 1.D Nora Vazquez

nvazquez@olabide.com

Sonia Enrique guraso_lh1d@olabide.com
LH 1.E Zuriñe Gonzalez

zgonzalez@olabide.com

 Miren Basaguren guraso_lh1e@olabide.com
LH 2.A Nuria Almazan

nalmazan@olabide.com

Josu Ausukua guraso_lh2a@olabide.com
LH 2.B Clara royuela

croyuela@olabide.com

Gorka Oráa guraso_lh2b@olabide.com
LH 2.D Nerea Viana

nviana@olabide.com

Jon Larruzea guraso_lh2d@olabide.com
LH 2.E Pablo Muñoz

pablom@olabide.com

Inge Gorostiaga guraso_lh2e@olabide.com
LH 3.A Jone Fernandez / Josu Saez de Lubiano

jfernandez@olabide.com

jslubiano@olabide.com

Pablo Ortiz de Zarate guraso_lh3a@olabide.com
LH 3.B

Miren Abarisketa / Oihane Uriarte

mabarisketa@olabide.com

ouriarte@olabide.com

Rafael Ruiz guraso_lh3b@olabide.com
LH 3.D Zuriñe Saez

zsaez@olabide.com

Lander Jurado guraso_lh3d@olabide.com
LH 3.E

Iratxe Bilbao

ibilbao@olabide.com

Albina Ayupoba guraso_lh3e@olabide.com
LH 4.A

Julene Lapatza-Gortazar

Jlapatza-gortazar@olabide.com

Sonia Arroyo guraso_lh4a@olabide.com
LH 4.B

Ibon Portularrume

iportu@olabide.com

Jesus Basterretxea guraso_lh4b@olabide.com
LH 4.D Sarah Davison

sdavison@olabide.com

Ainhoa Carrera guraso_lh4d@olabide.com
LH 4.E Mikel Abasolo / Aitana Urraca

mabasolo@olabide.com

aurraca@olabide.com

Estibaliz Errazti guraso_lh4e@olabide.com
LH 5.A Espe Iturbe

eiturbe@olabide.com

Roberto Fernandez de Landa guraso_lh5a@olabide.com
LH 5.B

Arantza Iriondo

airiondo@olabide.com

Jose Luis Elizondo guraso_lh5b@olabide.com
LH 5.D

Miren Juantorena

mjuantorena@olabide.com

Idoia Elizondo guraso_lh5d@olabide.com
LH 5.E

Asier Ruiz de Viñaspre

arvinaspre@olabide.com

Iñigo Cristobal guraso_lh5e@olabide.com
LH 6.A Eli Aguirre

eagirre@olabide.com

Isabel Irazabal guraso_lh6a@olabide.com
LH 6.B Lourdes Herrero

lherrero@olabide.com

Ainhoa Sanchez guraso_lh6b@olabide.com
LH 6.D Leti Cuevas

lcuevas@olabide.com

Eva Uriarte guraso_lh6d@olabide.com
LH 6.E Arrate Arrillaga

aarrillaga@olabide.com

Virginia Ayanz guraso_lh6e@olabide.com
         
IRAKASGAIA LH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
Science Josu Sanchez

jsanchez@olabide.com

   
Ingelesa Ane Ortiz de Urbina

aortiz@olabide.com

   
Ingelesa Idoia Azurmendi

iazurmendi@olabide.com

   
Ingelesa Itziar Benavent

ibenavent@olabide.com

   
Ingelesa Amaia Barredo

abarredo@olabide.com

   
Musika Josune Barandiaran jbarandiaran@olabide.com

 

 
Gorputz Hezkuntza Joseba Larrañaga jlarra@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Joseba Martinez jmartinez@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Ander Marquinez amarquinez@olabide.com    
         
         
  DBH / ESO  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 18-19 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
DBH 1.A Leire Elizagarai lelizagarai@olabide.com Montserrat Pérez de Albéniz guraso_dbh1a@olabide.com
DBH 1.B Agurtzane Legazpia

alegazpia@olabide.com

Susana Villanueva guraso_dbh1b@olabide.com
DBH 1.D Eneko Llinas ellinas@olabide.com Cristina Alonso guraso_dbh1d@olabide.com
DBH 1.E Maika Zelaia

mzelaia@olabide.com

MªNieves González guraso_dbh1e@olabide.com
DBH 2.A Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com Miren Nekane Verástegui guraso_dbh2a@olabide.com
DBH 2.B Marina Lobo

mlobo@olabide.com

Koro Manzano guraso_dbh2b@olabide.com
DBH 2.D Gentzane Martin

gmartin@olabide.com

Igone Beitia guraso_dbh2d@olabide.com
DBH 2.E Nagore Arizmendiarrieta

narizmendiarrieta@olabide.com

Josu Maturana guraso_dbh2e@olabide.com
DBH 3.A Maite Sanz msanz@olabide.com Zuriñe Mateo guraso_dbh3a@olabide.com
DBH 3.B Ander Ugarte

augarte@olabide.com

Patxi Xabier Larizgoitia guraso_dbh3b@olabide.com
DBH 3.D Idoia Villasante ivillasante@olabide.com Yon Barcena guraso_dbh3d@olabide.com
DBH 3.E Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com Merche Díaz guraso_dbh3e@olabide.com
DBH 4.A Amaia Aguirrezabal aaguirrezabal@olabide.com Mónica Monforte guraso_dbh4a@olabide.com
DBH 4.B Erika Berganzo eberganzo@olabide.com Eneko Uriarte guraso_dbh4b@olabide.com
DBH 4.D Silvino Baigorri

sbaigorri@olabide.com

Victoria Alonso guraso_dbh4d@olabide.com
DBH 4.E Joseba Unzalu junzalu@olabide.com Patricia Álvarez de Arcaya guraso_dbh4e@olabide.com
         
  BATXILERRA / BACHILLER  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 18-19 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
BATX 1.A Mª Carmen Bejarano

mcbejarano@olabide.com

Mariola Flores guraso_batx1a@olabide.com
BATX 1.B Arantza Oiarbide

aoiarbide@olabide.com

Irene Ubierna guraso_batx1b@olabide.com
BATX 1.D Oihana Amescua oamescua@olabide.com José Antonio Méndez guraso_batx1d@olabide.com
BATX 2.A

Marta Arana

marana@olabide.com

Juan Jesús Juez guraso_batx2a@olabide.com
BATX 2.B

Angosto Urretabizkaia

aurretabizkaia@olabide.com

María Piedad Parra guraso_batx2b@olabide.com
BATX 2.D

Arantxa González

agonzalez@olabide.com

Miren Begoña Barreno guraso_batx2d@olabide.com
       
IRAKASGAIA DBH eta BATXILER BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA GURASO ORDUA TELEFONO ORDUA
EUSKARA         945 011985    
  Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com    
  Mª Jesus Gonzalez mjgonzalez@olabide.com    
  Agurtzane Legazpia alegazpia@olabide.com    
  Arantza Gonzalez agonzalez@olabide.com    
  Garazi Korta

gkorta@olabide.com

   
GAZTELANIA- LITERATURA      945 011980    
  Mª Jesus Albeniz mjalbeniz@olabide.com    
  Pilar Astaburuaga pastaburuaga@olabide.com    
  Itziar Bedia ibedia@olabide.com    
  Amaia Glz de Zarate agzarate@olabide.com    
  Leire Elizagarai lelizagarai@olabide.com    
         
ATZERRIKO HIZKUNTZAK - LENGUAS EXTRANJERAS 945 011983    
  Edurne Careaga ecareaga@olabide.com    
  Zorione Urrutia zurrutia@olabide.com    
  Zuriñe Marin zmarin@olabide.com    
  Arantza Oiarbide aoiarbide@olabide.com    
  Amaia Prior aprior@olabide.com    
  Angosto Urretabizkaia aurretabizkaia@olabide.com    
  Ane Leanizbarrutia aleanizbarrutia@olabide.com    
  Zoraima Martinez de Pison zmpison@olabide.com    
MATEMATIKA      945 011982      
  Iñaki Arriola iarriola@olabide.com    
  Mª Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com    
  Koldo Murua kmurua@olabide.com    
  Aritz Campos

acampos@olabide.com

 

   
  Maika Zelaia mzelaia@olabide.com    
  Ainhoa Gonzalez de Galdeano aggaldeano@olabide.com    
  Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com    
NATUR ZIENTZIAK     945 011981      
  Joseba Unzalu junzalu@olabide.com    
  Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com    
  Xabier Glz. de San Roman xgsroman@olabide.com    
  Nagore Arizmendiarreta narizmendiarrieta@olabide.com    
  Iñigo Salbidea  (945011973) isalbidea@olabide.com    
  Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com    
  Silvia Merlo smerlo@olabide.com    
  Amaia Agirrezabal aaguirrezabal@olabide.com    
  Eneko Llinás ellinas@olabide.com    
TEKNO, PLASTIKA, MUSIKA, PSIKO, ARTE ESZENIKOA   945 011977    
  Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com    
  Gentzane Martin gmartin@olabide.com    
  Idoia Villasante ivillasante@olabide.com    
  Ainhoa Elordi aelordi@olabide.com    
  Ramón Odriozola rodriozola@olabide.com    
GORPUTZ HEZKUNTZA 945 011970      
  Silvino Baigorri sbaigorri@olabide.com    
 

Marina Lobo

mlobo@olabide.com

   
  Erika Berganzo eberganzo@olabide.com    
GIZARTE ZIENTZIAK 945 011978      
  Marta Arana marana@olabide.com    
  Jone Galparsoro jgalparsoro@olabide.com    
  Jon Emazabel jemazabel@olabide.com    
  Oihana Amescua oamescua@olabide.com    
  Josean Zubeldia jzubeldia@olabide.com    
  Xabin Maiz xmaiz@olabide.com    
  Aitziber Itxisoa aitxisoa@olabide.com    
  Ander Ugarte augarte@olabide.com    
  Maite Sanz msanz@olabide.com    
  Estibalitz Breñas estibalitzb@olabide.com