Ikastolako lankideak / Trabajadores de la ikastola

ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  

ZUZENDARITZA TALDEA / EQUIPO DIRECTIVO

ORIENTABIDE SAILA

ADMINISTRAZIOKO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL

LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA

DBH / ESO

BATXILERGOA / BACHILLER

 

  ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  
         
    artezkaritza@olabide.com    
         
  ZUZENDARITZA / DIRECCIÓN  
         
ZUZENDARI OROKORRA Ziortza Gil zgil@olabide.com 945 011965
         
TALDE PEDAGOKIKOA Rikardo Martinez taldepedagogikoa@olabide.com 945 011965
    Amagoia Eguiluz    
    Itziar Bedia    
    Joxean Zubeldia    
         
HH ZUZENDARITZA Itziar Zarate  hhzuzendaritza@olabide.com 945 011995
    Muskoa Sanchez    
         
LH ZUZENDARITZA Mikel Abasolo lhzuzendaritza@olabide.com 945 011994
    Joseba Martinez    
         
DBH-BATX ZUZENDARITZA Amaia Gonzalez de Zarate (DBH) dbhbatxzuzendaritza@olabide.com 945 019992
    Jon Emazabel (DBH 1-2 koordinatzailea)  
    Jone Galparsoro (DBH 3-4 koordinatzailea)  
    Silvino Baigorri (BATX)    
         
         
         
  ORIENTABIDE SAILA / DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN  
         
AHOLKULARIA   Alazne Bengoetxea    
         
ORIENTATZAILEA   Izar Mendia    
         
PTak   Ione Odriozola    
    Jon Aguirre    
    Estibaliz Orcasitas    
         
LAGUNTZAILEAK   Zuriñe García    
    Jessica Córdoba    
    Leire Arteaga    
    Nagore Cid / Uxue Etxebarria    
         
         
         
         
  ADMINISTRAZIO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS  
         
ATEZAINA Garbiñe Fernandez fotocopiak@olabide.com 945 011997
MANTENIMENDUA Asier Ferrero aferrero@olabide.com 945 011966
       
ADMINISTRAZIOA Aitor Bilbao abilbao@olabide.com 945 011967
  Izaskun Urruela iurruela@olabide.com 945 011964
  Izaskun Aisa iaisa@olabide.com 945 011963
  Elixabet Ugarte eliugarte@olabide.com 945 011965
         
         
IKT     ikt@olabide.com 945 011973
    Iñigo Salbidea

isalbidea@olabide.com

 
    Jokin Zengotitabengoa jzengotitabengoa@olabide.com  
    Milena Uralde muralde@olabide.com  
         
         
JANTOKIA     jantoki@olabide.com 945 011969
         
GARRAIOA     garraioa@olabide.com 945 011964
    Begoña Irazola    
    Raquel Fernández    
    Ana María Álvarez    
    Edurne Goikoetxea    
    Mª Encarnación Maiztegui    
    Mª Carmen Olmos    
    Mª Pilar Guerenabarrena    
    Ander Aberasturi    
    Eider Molina    
    Amaia Gallardo    
    Arantxa Alustiza    
         
         
GARBIKETA       945 011997
    Ainhoa García de Acilu    
    Eneko Ugarte    
    Mª Jose Fernández    
    Mª Cristina Satrustegi    
    Ana Fernández    
    Raquel Manchola    
    Mª Aranzazu San Pedro    
    Mª Cruz Lizarraga    
    Mª Pilar Vazquez    
    Miren Arantzazu Arizabaleta    
         
         
  HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL Irakasle gela: 945 011975
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 16-17 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
HH 3.A Saioa Molina smolina@olabide.com Joao Victor Teixeira guraso_hh3a@olabide.com
HH 3.B Ibabe Mtz. de Aramaiona / Itziar Ezkurra

imartinez@olabide.com

iezkurra@olabide.com

Iñaki Aranguren guraso_hh3b@olabide.com
HH 3.D Itziar Azkoaga iazkoaga@olabide.com Rolando Alava guraso_hh3d@olabide.com
HH 3.E Amaia Sanchez asanchez@olabide.com Jose Andres Gil guraso_hh3e@olabide.com
HH 3.F Ana Bardeci abardeci@olabide.com Oihana Santos guraso_hh3f@olabide.com
HH 4.A Maialen Ayastuy mayastuy@olabide.com David de Cos guraso_hh4a@olabide.com
HH 4.B Izaskun Moscoso imoscoso@olabide.com Itziar Sucunza guraso_hh4b@olabide.com
HH 4.D Nagore Artzeniega nartzeniega@olabide.com Alexandra Barrio guraso_hh4d@olabide.com
HH 4.E Ianire Abendivar iabendivar@olabide.com Ainhoa Manuel guraso_hh4e@olabide.com
HH 5.A Itziar Aizpurua iaizpurua@olabide.com Saioa Ortiz guraso_hh5a@olabide.com
HH 5.B Virginia Rada vrada@olabide.com Silvia Zuñiga guraso_hh5b@olabide.com
HH 5.D Zigor Quintanilla zquintanilla@olabide.com Carolina Hermosilla guraso_hh5d@olabide.com
HH 5.E Izaskun Elkoroiribe ielkoroiribe@olabide.com Asier Aldasoro guraso_hh5e@olabide.com
HH 6.A Xabier Alonso xalonso@olabide.com Arantxa Gonzalez de Garibay guraso_hh6a@olabide.com
HH 6.B Mikel Lagunilla mlagunilla@olabide.com Nagore Lopez de Vicuña guraso_hh6b@olabide.com
HH 6.D Nerea Arrizabalaga narrizabalaga@olabide.com Aitor Mugica guraso_hh6d@olabide.com
HH 6.E Amaia Beltran de Otalora  abeltran@olabide.com Sonia Durana guraso_hh6e@olabide.com
         
GELA LAGUNTZAILEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
HH3A Mari Jose Etxebarria mjetxebarria@olabide.com    
HH3B Leire Azkarraga lazkarraga@olabide.com    
HH3D Sara Cristobal scristobal@olabide.com    
HH3E Ibaia Maortua imaortua@olabide.com    
HH3F Nahia San Miguel nsanmiguel@olabide.com    
HH4 Iraitz Ibarrondo iibarrondo@olabide.com    
         
         
IRAKASGAIA HH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
         
Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com    
Ingelesa Luismi Cano / Amaia Barredo

lmcano@olabide.com

abarredo@olabide.com

   
Psikomotrizitatea Blanca Garcia bgarcia@olabide.com    
         
         
  LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA Irakasle gela: 945 011976
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 16-17 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
LH 1.A Nuria Almazan

nalmazan@olabide.com

Jon Mugaburu guraso_lh1a@olabide.com
LH 1.B Clara Royuela

croyuela@olabide.com

Ainara Pozuelo guraso_lh1b@olabide.com
LH 1.D Nerea Viana

nviana@olabide.com

Rakel Alonso guraso_lh1d@olabide.com
LH 1.E Pablo Muñoz

pablom@olabide.com

Borja López guraso_lh1e@olabide.com
LH 2.A Amagoia Eguiluz aeguiluz@olabide.com Isidro Rico guraso_lh2a@olabide.com
LH 2.B Zuriñe Gonzalez zgonzalez@olabide.com Esther García guraso_lh2b@olabide.com
LH 2.D Nora Vazquez nvazquez@olabide.com Raul Egurrola guraso_lh2d@olabide.com
LH 2.E Koldo Akizu kakizu@olabide.com Ikerne Lakarra guraso_lh2e@olabide.com
LH 3.A Julene Lapatza-Gortazar

Jlapatza-gortazar@olabide.com

Jose Luis Amado guraso_lh3a@olabide.com
LH 3.B Ibon Portularrume

iportu@olabide.com

Cesar Urrutia guraso_lh3b@olabide.com
LH 3.D Sarah Davison

sdavison@olabide.com

Mertxe García guraso_lh3d@olabide.com
LH 3.E Mikel Abasolo mabasolo@olabide.com Laura Cortés guraso_lh3e@olabide.com
LH 4.A Inma Diaz

idiaz@olabide.com

Jose Ignacio Pérez guraso_lh4a@olabide.com
LH 4.B

Miren Abarisketa /

Oihane Uriarte

mabarisketa@olabide.com

ouriarte@olabide.com

Augusto Fuentes guraso_lh4b@olabide.com
LH 4.D Mertxe Eisenhofer

meisenhofer@olabide.com

Raquel Vicario guraso_lh4d@olabide.com
LH 4.E Isabel Perez

iperez@olabide.com

Amaia Ibarraran guraso_lh4e@olabide.com
LH 5.A Eli Agirre

eagirre@olabide.com

Roberto López de Abechuco guraso_lh5a@olabide.com
LH 5.B Lourdes Herrero

lherrero@olabide.com

Antonio Fernández guraso_lh5b@olabide.com
LH 5.D Leti Cuevas lcuevas@olabide.com Jose Ignacio Apaolaza guraso_lh5d@olabide.com
LH 5.E Arrate Arrillaga arrillaga@olabide.com Garbiñe Alaña guraso_lh5e@olabide.com
LH 6.A Arantza Iriondo

airiondo@olabide.com

Susana Serrano guraso_lh6a@olabide.com
LH 6.B Espe Iturbe

eiturbe@olabide.com

Sara Sanz guraso_lh6b@olabide.com
LH 6.D Iratxe Bilbao ibilbao@olabide.com Joseba Iñaki Gurtubai guraso_lh6d@olabide.com
LH 6.E Zuriñe Saez /Jone Fernandez

zsaez@olabide.com

jfernandez@olabide.com

Beatriz Arana guraso_lh6e@olabide.com
         
IRAKASGAIA LH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
Science Josu Sanchez jsanchez@olabide.com    
Ingelesa Ane Ortiz de Urbina aortiz@olabide.com    
Ingelesa Idoia Azurmendi iazurmendi@olabide.com    
Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com    
Ingelesa Amaia Barredo abarredo@olabide.com    
Musika Josune Barandiaran jbarandiaran@olabide.com

 

 
Gorputz Hezkuntza Joseba Larrañaga jlarra@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Joseba Martinez jmartinez@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Ander Maquinez amarquinez@olabide.com    
         
         
  DBH / ESO  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 16-17 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
DBH 1.A Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com Ana María Arriba guraso_dbh1a@olabide.com
DBH 1.B Marina Lobo

mlobo@olabide.com

Monserrat Larrea guraso_dbh1b@olabide.com
DBH 1.D Gentzane Martin gmartin@olabide.com Pablo Ruiz de Lezana guraso_dbh1d@olabide.com
DBH 1.E Nagore Arizmendiarrieta narizmendiarrieta@olabide.com Jaione Quintana guraso_dbh1e@olabide.com
DBH 2.A Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com Mª Nieves Villalain guraso_dbh2a@olabide.com
DBH 2.B Maika Zelaia

mzelaia@olabide.com

Marta Pérez de Arrilucea guraso_dbh2b@olabide.com
DBH 2.D Edurne Carega ecareaga@olabide.com Amaia Arana guraso_dbh2d@olabide.com
DBH 2.E Idoia Villasante ivillasante@olabide.com Maixabel Azpillaga guraso_dbh2e@olabide.com
DBH 3.A Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com Jose Cruz Velasco guraso_dbh3a@olabide.com
DBH 3.B Ander Ugarte augarte@olabide.com Susana Lasarte guraso_dbh3b@olabide.com
DBH 3.D Amaia Prior mcbejarano@olabide.com Luis Cacho guraso_dbh3d@olabide.com
DBH 3.E Mª Carmen Bejarano mjgonzalez@olabide.com Marian Izquierdo guraso_dbh3e@olabide.com
DBH 4.A Amaia Aguirrezabal aaguirrezabal@olabide.com Maite Fernandez de Palomares guraso_dbh4a@olabide.com
DBH 4.B Aritz Andoni Campos acampos@olabide.com Oscar Puelles guraso_dbh4b@olabide.com
DBH 4.D Deiene Elorriaga

delorriaga@olabide.com

Georgin Salazar guraso_dbh4d@olabide.com
DBH 4.E Erika Berganzo eberganzo@olabide.com Juan Carlos Marquinez guraso_dbh4e@olabide.com
         
  BATXILERRA / BACHILLER  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 16-17 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
BATX 1.A Oihana Amescua oamescua@olabide.com Iñaki Ruiz guraso_batx1a@olabide.com
BATX 1.B Angosto Urretabizkaia

aurretabizkaia@olabide.com

Amaia Hernandez guraso_batx1b@olabide.com
BATX 1.D Maddi Arzamendi marzamendi@olabide.com Mª Antonia Gómez guraso_batx1d@olabide.com
BATX 2.A

Marije González

Xabier Glz. San Román

mjgonzalez@olabide.com

xgsroman@olabide.com

Begoña Montenegro guraso_batx2a@olabide.com
BATX 2.B

Xabin Maiz

Ainhoa Elordi

xmaiz@olabide.com

aelordi@olabide.com

Yolanda Martinez guraso_batx2b@olabide.com
BATX 2.D

Marta Arana

Arantxa González

marana@olabide.com

agonzalez@olabide.com

Agurtzane Cortazar guraso_batx2d@olabide.com
       
IRAKASGAIA DBH eta BATXILER BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA GURASO ORDUA TELEFONO ORDUA
EUSKARA         945 011985    
  Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com    
  Mª Jesus Gonzalez mjgonzalez@olabide.com    
  Agurtzane Legazpia alegazpia@olabide.com    
  Arantza Gonzalez agonzalez@olabide.com    
  Jon Santos / Leire Elizgarai

jsantos@olabide.com

lelizgarai@olabide.com

   
GAZTELANIA- LITERATURA      945 011980    
  Mª Jesus Albeniz mjalbeniz@olabide.com    
  Pilar Astaburuaga pastaburuaga@olabide.com    
  Itziar Bedia ibedia@olabide.com    
  Amaia Glz de Zarate agzarate@olabide.com    
  Deiene Elorriaga delorriaga@olabide.com    
ATZERRIKO HIZKUNTZAK - LENGUAS EXTRANJERAS 945 011983    
  Edurne Careaga ecareaga@olabide.com    
  Ane Leanizbarrutia aleanizbarrutia@olabide.com    
  Zuriñe Marin zmarin@olabide.com    
  Arantza Oiarbide aoiarbide@olabide.com    
  Amaia Prior aprior@olabide.com    
  Angosto Urretabizkaia aurretabizkaia@olabide.com    
  Naroa Garay ngaray@olabide.com    
  Zorione Urrutia zurrutia@olabide.com    
MATEMATIKA      945 011982      
  Iñaki Arriola iarriola@olabide.com    
  Mª Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com    
  Koldo Murua kmurua@olabide.com    
  Aritz Campos acampos@olabide.com    
  Maika Zelaia mzelaia@olabide.com    
  Ainhoa Gonzalez de Galdeano aggaldeano@olabide.com    
  Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com    
NATUR ZIENTZIAK     945 011981      
  Roberto Arruabarrena      
  Joseba Unzalu junzalu@olabide.com    
  Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com    
  Xabier Glz. de San Roman xgsroman@olabide.com    
  Nagore Arizmendiarreta narizmendiarreta@olabide.com    
  Iñigo Salbidea isalbidea@olabide.com    
  Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com    
  Silvia Merlo smerlo@olabide.com    
  Amaia Agirrezabal aaguirrezabal@olabide.com    
TEKNOLOGIA, PLASTIKA, MUSIKA     945 011977    
  Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com    
  Gentzane Martin gmartin@olabide.com    
  Idoia Villasante ivillasante@olabide.com    
  Ainhoa Elordi aelordi@olabide.com    
GORPUTZ HEZKUNTZA 945 011970      
  Silvino Baigorri sbaigorri@olabide.com    
  Marina Lobo mlobo@olabide.com    
  Erika Berganzo eberganzo@olabide.com    
GIZARTE ZIENTZIAK 945 011978      
  Mertxe Aierdi / Maite Sanz maierdi@olabide.com    msanz@olabide.com    
  Marta Arana marana@olabide.com    
  Jone Galparsoro jgalparsoro@olabide.com    
  Jon Emazabel jemazabel@olabide.com    
  Oihana Amescua oamescua@olabide.com    
  Josean Zubeldia jzubeldia@olabide.com    
  Xabin Maiz xmaiz@olabide.com    
  Aitziber Itxisoa aitxisoa@olabide.com    
  Ander Ugarte augarte@olabide.com    
  Maddi Arzamendi marzamendi@olabide.com